Posilňovňa v Žiari nad Hronom

Fitnes klub je posilňovňa rodinného alebo klubového typu pre tých, ktorí vyhľadávajú aktívny a kľudný relax. K mojim zákazníkom patria prevažne ženy, manželské páry, ale aj teenageri, ktorí majú záujem naučiť sa správnu techniku cvičenia a dozvedieť sa viac o správnej výžive, ktorá súvisí s posilňovaním.

Každý klient absolvuje 1 hodinu teórie, na ktorej poukážem na súvislosti medzi výživou, posilňovaním a vytrvalostným cvičením. Nasledujúce 2-3 hodiny sa venujem nácviku cvikov, t.j. technike, dýchaniu, základným princípom cvičenia, atď. Takýto vstup do cvičenia dá klientovi základné informácie k dosiahnutiu daného cieľa, zbaví ho pochybností a nesprávnych predstáv. Každý cvičenec má potom v rukách systém, v rámci ktorého môže na sebe pracovať.

Posilňovňa Fitnes klub je situovaná v rodinnom dome, na prvom poschodí so samostatným vstupom. Stavebne je oddelená od obytnej časti domu. Cvičí sa v dvoch miestnostiach o celkovej výmere 50 m2. Celková výmera Fitnes klubu je okolo 100 m2. Výhodou cvičenia vo Fitnes klube je možnosť neustálej komunikácie, nakoľko som v posilňovni stále prítomný. Okrem odbornej stránky za veľmi dôležité považujem korektné vzťahy a dobrú atmosféru, aby každý návštevník posilňovne si nielen zacvičil, ale aj zregeneroval, oddýchol si a nabral nových síl.

Ceny nájdete v cenníku. Pozrite aj Intenzívny kurz posilňovania a Osobný tréner cez Internet.

Fotogaléria