Kto som

Volám sa Rudolf Lipták a už niekoľko rokov vlastním a prevádzkujem posilňovňu - Fitnes klub v Žiari nad Hronom. V mojej posilňovni sa venujem predovšetkým poradenstvu určenému prevažne pre začiatočníkov, ktorí kvôli zlepšeniu zdravotného stavu, redukcii váhy, alebo jednoducho kvôli dobrému pocitu chcú pre seba niečo urobiť.

Čo ponúkam

Poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu

Poradenstvo je určené pre jednotlivcov ako aj skupiny, pre pracovné kolektívy, pre manažérov, obchodníkov, pre firmy, pre všetkých tých, ktorí by radi niečo zmenili v rámci svojho uponáhľaného spôsobu života. Poradenstvo je vhodné aj pre tých , ktorí majú záujem zlepšiť svoj zdravotný stav, kondíciu, chcú sa zbaviť únavy, zlepšiť výkonnosť a sústredenie a s tým súvisiacu bezpečnosť pri práci.
Viac...

Posilňovňa v Žiari nad Hronom

Fitnes klub je posilňovňa rodinného alebo klubového typu pre tých, ktorí vyhľadávajú aktívny a kľudný relax. K mojim zákazníkom patria prevažne ženy, manželské páry, ale aj teenageri, ktorí majú záujem naučiť sa správnu techniku cvičenia a dozvedieť sa viac o správnej výžive, ktorá súvisí s posilňovaním.
Viac...

Letné carvingové lyžovanie

Už dlhšiu dobu sa venujem carvingovému lyžovaniu. Zaujala ma trojkolka TRIKKE, ktorá sa dá sa využiť aj ako letná možnosť carvingu.
Viac...