Osobný tréner cez Internet

Internet patrí bezpochyby k fenoménom dnešných dní. Som moderný človek, ktorý rád využíva vymoženosti dnešnej doby. Možno zatiaľ nepatríte k skupine nadšencov internetovej komunikácie, ale pevne verím, že vás takýto prístup k riešeniu požiadaviek týkajúci sa formovania vašej postavy osloví.

Pri formovaní postavy je najpodstatnejšia správna výživa doplnená posilňovaním a vytrvalostným cvičením.

 • Každého nasmerujem na vhodný stravovací režim a vysvetlím vzájomné súvislosti medzi výživou, posilňovaním a vytrvalostným cvičením. Komunikácia cez internet v oblasti výživy je bezproblémová práve preto, lebo ide o teóriu, ktorú by mal každý jednotlivec zvládnuť a potom sám prakticky realizovať. Výživa je extrémne dôležitá pre zachovanie zdravia a formovanie postavy. Chcem vás naviesť k trvalej zmene stravovacích návykov, ktorá však bude postupná a nenásilná, zosúladená s vašimi chuťami, ktorá zlepší váš zdravotný stav a zároveň podporí formovanie vašej postavy.
 • Posilňovací tréning sa dá zvládnuť tiež, len techniku cvikov vám musí ukázať tréner v posilňovni v mieste vášho bydliska. Pokiaľ však pôjde o záťaže, počty opakovaní, výber cvikov, systém cvičenia a intenzitu tréningu to už doladíme spoločne.
 • Pri redukcii váhy vám doporučím formu a objem vytrvalostného cvičenia, ku ktorým patrí beh, aerobik, plávanie, cyklistika, turistika atď.

Cena

20 € (602,50 Sk) na mesiac. Uvedená suma zahŕňa minimálne 4 rozhovory, pričom jeden rozhovor trvá aspoň 30 minút (pokiaľ budem mať práve čas môžem sa vám samozrejme venovať aj dlhšie). Táto doba je postačujúca na to, aby som vás v danej problematike dostatočne zorientoval.

Pozrite aj Intenzívny kurz posilňovania.

Registrácia

 1. Na komunikáciu bude použitý software Skype. Stiahnite si ho z  tejto adresy a nainštalujte. Po spustení programu si vytvorte účet.
 2. Vyplnte nasledujúci formulár. Pokiaľ máte záujem o osobnejší kontakt, môžete mi zavolať na +421 908 925 668 (každý deň po 9:00).
  Akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky. Nepovinný údaj.
 3. Uhraďte sumu 20 € (602,50 Sk).

  Číslo účtu2581849422/0200
  Konštantný symbol0308
  Variabilný symbol<vaše telefónne číslo bez začiatočnej nuly (napr. 456733979 - pevná linka a 908925668 - mobil), maximálne desať číslic>

 4. Po úhrade sumy sa s vami telefonicky skontaktujem a dohodnem termín prvého Skype rozhovoru.