Poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu

Poradenstvo je určené pre jednotlivcov ako aj skupiny, pre pracovné kolektívy, pre manažérov, obchodníkov, pre firmy, pre všetkých tých, ktorí by radi niečo zmenili v rámci svojho uponáhľaného spôsobu života. Poradenstvo je vhodné aj pre tých , ktorí majú záujem zlepšiť svoj zdravotný stav, kondíciu, chcú sa zbaviť únavy, zlepšiť výkonnosť a sústredenie a s tým súvisiacu bezpečnosť pri práci.

Snažím sa pomôcť nasmerovať každého v rámci jeho pracovných, osobných, prípadne zdravotných možností k vylepšeniu pitného režimu, výživy, pohybovej aktivity (nielen redukcia hmotnosti). Ale pomôcť sa dá aj jednoduchými ozdravnými postupmi, zmenou myslenia a prístupu k životu.

Ponúkam nasledujúce možnosti poradenstva.

  • Individuálne stretnutie
  • Semináre pre skupinu ľudí (firemný kolektív, skupiny známych)

Cena 35 euro na osobu/ 2-3 hod. prednáška, konzultácia/, pri väčšom počte osôb a v špecifických prípadoch cena dohodou. V prípade, že poradenstvo absolvuje osoba, ktorá bude využívať aj služby Fitnes klubu, tak platba bude 40 euro s tým, že to vlastne bude platba dopredu za 2 mesiace tréningu vo Fitnes klube. To znamená, že klienti Fitnes klubu majú dané poradenstvo bezplatné.

Pre viac informácií pozrite stránku Moja skúsenosť a predstava.